Akce v květnu ve Vílím doupátku

akce v květnu

Květen je nejen měsíc lásky, ale také měsíc nabitý báječnými přednáškami u mě ve Vílím doupátku. Pro Brňáky příjemné chvilky strávené setkáním a povídáním, pro nebrňáky je možnost většinu přednášek zkouknout také online :)

Moc se na vás těším – jak na živo, tak virtuálně. Podobrobný popis událostí včetně odkazu na získání online vstupenky najdete níže.

akce v květnu

Barbar Mamut: Povídání o šamanismu

kdy: 12.května v 18:00
online streaming: živě a pak ze záznamu až do 19.5., registrace ZDE

Další běh semináře o šamanismu! Úvod do tématu, podoby šamanismu ve světě, šamanské techniky a rituály, odkazy, sdílení zkušeností…

Přijďte si poslechnout něco o tomto zajímavém fenoménu a pak si o tom všem popovídat :)

vstupné: dobrovolné, doporučená výše je 200Kč

…událost na facebooku…

povídání o šamanismu 12.5.

Ivan Šalé: Po stopách řeckých bohů

kdy: 24.května v 18:00

Povídání nad mytologií a spekulativní výklady i vzpomínky na zážitky z míst u fotek z Athén, Delf, Afroditiny skály na Kypru a dalších…

vstupné: dobrovolné, doporučená částka je 100Kč

…událost na facebooku…

řečtí bohové

Maja Bourková: Vnitřní entity

kdy: 31.května v 18:00

Provedu vás světem vnitřních entit – popovídáme si o tom, kdo nebo co to vlastně je, proč se s nimi spojovat a co všechno zde můžeme objevit a získat.

Maja Bourková – Rozmotávač myšlenek a průvodce podvědomím
Vlastní metodou práce s podvědomím, podpořenou mými vhledy a schopností nahlížet za oponu času oběma směry, se s vámi vydám na cestu za informacemi, které právě teď potřebujete. Nebo si možná vystačíme s klasickým koučinkem. Mezi moje oblíbené speciality patří spolupráce s vnitřními entitami – kromě klasické trojice vnitřního dítěte, ženy a muže vám pomohu objevit a propojit se mimo jiné třeba s vaším vnitřním drakem, hrdinou nebo královnou.

vstupné: dobrovolné, doporučená výše je 200Kč

…událost na facebooku…

vnitřní entity

 

 

Diskuze

Napsat komentář

 1. Post
  Author

  Varování: mažu jenom neutsále se opakující spamové odkazy. Pokud jsem tě okradla o peníze, jistě máš pro svá tvrzení nějaké důkazy, že?

 2. Post
  Author

  „Simona“: jak jsem řekla, budu mazat všechny spamující odkazy – ať si jejich autor šíří svoje články na svých stránkách a nespamuje u cizích. Pokud sem někdo slušně napíše nějakou stížnost na mě a na moje služby, nemám žádný důvod je cenzurovat.
  I proto jestli sis všimla sem občas napíši část znění smazaného komentáře – protože se snažím najít cestu mezi ochranou proti spamu a možností vyjádření každého, i kritického hlasu.
  Nicméně dotyčný tvrdil, že jsem ho prý proklela poté, co si u mě objednal výklad. Což je do očí bijící nesmysl, protože výklady karet si u mě není možné objednat již více než dva roky.

 3. Lúmenn ty jsi fakt trapná. Kde jsou ty řeči že nic necenzuruješ. Někdo tady slušně napsal že jsi mu uškodila a ty ho smažeš a tvrdíš opak místo abys zodpovědně řešila reklamaci svých nekvalitních služeb. A ještě do toho zatahuješ lidi kteří s tím nic nemají. Asi si kvůli své schizofrenii ani nepamatuješ co děláš.

 4. Varuji všechny před Petrou Herajtovou alias Lúmenn aby nechodili na její akce. Vloni mě okradla o peníze. Je narušená a psychicky nemocná. Veškeré důkazy a stížnosti okamžitě cenzuruje abyste neviděli pravdu.

 5. Post
  Author

  *smazaný komentář od „Romana“*

  Jak jsem řekla, žádný spam – jednou stačilo. Nicméně mě na tomto komentáři hrozně pobavilo, že dotyčný tvrdí, že si u mě objednal výklad. Přičemž karty už druhým rokem nevykládám :D

  Takže prosím tě, Karolko, aspoň si vymýšlej nějaké smysluplnější lži, jo? Děkuju <3 :-*

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner