D.Virtue: Tvůj život ve světle

Image
 
Tvůj život ve světle
Autor: PhD. Doreen Virtue
Rok vydání: 2008
Nakladatelství: Synergie
Počet stran: 343

O čem kniha je:

V knize autorka vypráví svůj vlastní příběh, který rozšiřuje o rady, jak zacházet sami se sebou a svými schopnostmi. Popisuje, jak se naučila jasnozřivosti a jak poprvé mluvila s anděly, aby ukázala všem, že naučit se pracovat se svým duchovním potenciálem může každý z nás. Předkládá i různá cvičení a meditace (jednu z nich, meditaci pro posly světla najdete i na tomto webu). Dozvíte se mnoho zajímavého o léčení, duchovním zraku a dalších schopnostech, které jsou pro člověka přirozené a naučit se je může každý z nás.
Proč si knihu přečíst:
Někteří z vás možná četli článek „Kdo jsou poslové světla„. Vše v tomto článku pochází právě z této knihy, která mi byla inspirací na počátku mé duchovní cesty a bez ní bych dnes rozhodně nebyla tam, kde jsem. Naučila mě mnohé, probudila ve mě schopnosti, o kterých jsem do té doby netušila a vůbec mi byla průvodcem v těžkých časech probouzení sebe sama. Je to jedna z knih, která nejvíce ovlivnila moji duchovní cestu a bez ní a bez toho, co jsem se v ní dozvěděla o Poslech světla, by nikdy nevznikly tyto stránky.

Diskuze

Napsat komentář

  1. Tuhle jsem taky četl. A přestože jsem měl pocit, že spoustu věcí znám, naučila mě hodlě nového.

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner