Dočasně uzavřená diskuze

15.5.2022
dočasně uzavřená diskuze

Drazí a milí, z opravdu těžkým srdcem jsem dospěla k rozhodnutí dočasně uzavřít možnost komentářů na tomto blogu. Děje se tak teprve podruhé v mé blogové historii (poprvé to bylo v roce 2007) a dlouho, velmi dlouho jsem tomu odolávala. Nicméně po desítkách bezprecedentně odporných úražek, nadávek a sprosťáren toho nejhrubšího zrna, už bohůmžel nemám jinou možnost :(

Pevně věřím, že toto opatření je jen dočasné a až se útočník/ci vyčerpají, bude moci být diskuze zase obnovena tak, jak jste u mě byli vždy zvyklí. Jak jsem mnohokrát opakovala, svobody a tím pádem i svobody slova si cením nade vše. Nikdy své diskuze nebudu moderovat a vypouštět ven jen ty komentáře, co se mi hodí. Zároveň si však nenechám na svém vlastním blogu, ve svém vlastním virtuálním prostoru, sprostě nadávat a šířit o mě lži.

Zde je jen malá ukázka žumpy, jíž se komentářová sekce v posledních týdnech stala:

Pokud někdo touží mne urážet, prosím, nechť si podobné výrazivo nechá na své webové stránky. Ale já takové zbabělé anonymy odmítám pustit do svého energetického pole a nebudu jim nadále dávat prostor. Snad se již brzy znovu budeme moci vrátit ke slušné a věcné diskuzi, jak zde donedávna bývalo zvykem.

Do té doby, pokud se chcete vyjádřit k obsahu článků, je vám stále k dispozici facebooková stránka Angelum Lucis. A vaše dotazy i nadále můžete posílat na můj e-mail.

Obsah úražek, pomluv, křivých obvinění a pokusu očernit mé dobré jméno už řeším se svým právníkem. Děkuji všem, kteří mě v této těžké době podporují. Moc si toho vážím.

S láskou Lúmenn

Diskuze

Napsat komentář

  1. To že sa niekto takto vylieva na tvoj web vôbec nemusí teba oberať o energiu, jedine že tým smerom venuješ SAMA pozornosť. Áno, urážky sú to špinavé, ale zodpovednosť za energiu máš aj tak SAMA aj keby sa deje neveiem čo…. Hento vyzerá ako 1 zúfalec, prípadne skupina zúfalcov :) Tam sa stačí zasmiať a jednoducho sa „obaliť“ a ísť ďalej … Predsa keď viem že som ok, ma neurazí názor protistrany že som šialený :) A mrhať energiou na právnika a ísť do tejto slučky, keď stačí mať v p*rdeli …. Vôbec :)) Máš rozsiahly web,ľudom sa snažíš radiť, ale uzatvárať diskusiu kvôli haters? Nie! Drž sa.

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner