Energetické vajíčko

Image
Dnes se podíváme na další metodu psychické ochrany ze seriálu o tom, jak se bránit proti psychickým útokům. Pokud nevíte, o co jde a nebo víte, ale zajímají vás předchozí metody obrany, klikněte na název rubriky pod názvem článku a najdete všechno, co potřebujete vědět:)

 

Další metodou psychické obrany je energetické vajíčko. Abyste ho mohli vytvořit, rozhodně musíte znát alespoň základy práce z energií – pomoci by vám měl tento článek. Pokud základy zvládáte, bude vám stačit jednoduchý popis, který se dočtete níže.
Tento způsob je vhodný proti všem druhům psychického útoku – na blízko, na dálku, od démonů i od lidí a je velice účinný, je-li proveden správně.

 

Energetické vajíčko

 

Cítite-li, že jste napadeni a nebo klidně stojíte tváří v tvář vašemu utlačovateli, je dobré ještě před jakýmikoli dalšími metodami ochrany použít energetické vajíčko, abyste se odřízli od protivníka a nemohl vás již dále vysávat. Je-li to možné, zavřete oči a vizualizujte si proud energie z Vesmíru, který absorbujete svojí korunní čakrou. Uchopte v duchu tento proud energie a rozáhněte jej kolem celého svého těla – představte si, jako by energie vytvořila veliké duté vajíčko, které vás bez jakýchkoli skulinek a šterbin celé obklopuje. Udržte tuto představu co nejdéle, vnímejte, jak je vajíčko pevné a silné, jak krásně září, uvědomte si pocit bezpečí, který vám skýtá – již vám nic nehrozí, nic k vám nemůže.
Nesnažte si vizualizovat negace, které zvenčí naráží na stěnu vašeho vajíčkového úkrytu, zbytečně tím oslabíte svoje soustředění a narušíte obranu. Vnímejte vajíčko jako naprosto pevné a neporušitelné, nic nemůže dovnitř ani ven.

 

Jakmile jste si jisti, že jste představu udrželi dost dlouho, pomalu ji pusťte a ujistěte se, že i po ukončení vizualizace je vajíčko stále na svém místě a chrání vás.
Teď už k vám nemůže žádná destrukce a nikdo vám nemůže ukrást energii. Jste-li pod velkým psychickým tlakem a máte pocit, že vás někdo neustále vysává, „oblečte“ si tohle vajíčko trvale a po celý den se ujišťujte, že jej máte stále kolem sebe. Časem se to stane návykem, který vám bude připadat běžný jako zavazování tkaniček – a energetická ochrana kolem vás už bude trvale. Nikoho, koho nepozvete dovnitř, se k vám nebude moci přiblížit (myšleno samozřejmě na energetické úrovni).

Diskuze

Napsat komentář

  1. [7]:Rád bych vás kontaktoval přes e-mail a vyměnil nějaké poznatky. Prosím napište mi na e-mail, který je přiložený u mého komentáře

  2. Můžu se pokusit tímto "vajíčkem" obalit nekoho jiného když o něho mám strach?

  3. [7]: ano, tohle znám, taky se mi to stalo, ochrana je dobrá, ale přílišná ochrana nepustí k tobě ani nic dobrého:)

  4. Ahoj Lumen, tuhle techniku, v různých úpravách používám už pár let. Po nějaké době "přidávání dalších vrstev" se ale začalo dít pár zajimavých věcí. Některé byli docela příjemné, jako třeba téměř absolutní dlouhotrvající zdraví a minimum únavy. Ale taky se úplně vytratily sny. Dokonce mi nikdo nebyl schopen vyložit karty nebo vytvořit pravdivý horoskop. To, si myslím, není moc dobré, proto předem varuji ostatní před experimentováním s množstvím vrstev a síly obran. Nedávno jsem se rozhodl tyto obrany uvolnit a využívat buď pouze jednu tenkou vrstvu, nebo (v ojedinělých situacích) pouze vyzařování vlastní energie. Dost se mi tím ulevilo, sny se vrátily a zatím na mě nic neútočí (sebestředně se domnívám, že je to důsledkem množství energie, kterou jsem za ta léta tréningu postupně nastřádal pod těmito bariérami :D ).

  5. Jsem ráda, že sem píšete i jiné způsoby, je fajn, že si to každý dělá po svém a funguje to, třeba někomu bude jiný způsob vyhovovat víc. Díky:)

  6. Já si ho vždycky představuju tak, že nejdřív naplním energií sebe, pak si představím, že se ten proud nad mou hlavou jakoby rozdělí a jednotně začně stékat kolem mého těla až udělá obal :)

  7. Vajíčko si vizualizuji tak, že mi energie jde korunní čakrou do čaker na rukou, z nich tryská a vytváří vajíčko kolem mě. je to spíš koule světla – energie tryskající z rukou je kolem mě hustší a hustší, dokud s tím nejsem spokojená.

  8. dřívě jsem si vajíčko nemohla udržet moc dlouho ,protože jsem to asi nevydržela (?) ,ale jak jsi psala ted už si ho vizualizuji všude a je mi mnohem líp :)

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner