Každodenní duchovno – úvod

26.1.2018
každodenní duchovno
Při nedávné meditaci jsem si uvědomila, že ve svém často nabitém rozvrhu jen těžko hledám čas na duchovní život a chybí mi to. Určitě to zná mnoho z vás – povinnosti odčerpají člověku většinu času a pak je rád, že si chvíli odpočine u filmu, u knížky nebo mezi přáteli. A na nějaká duchovní cvičení už nezbývá energie ani ten zpropadený čas.
Rozhodla jsem se pro to sepsat techniky, z nichž některé praktikuji a u dalších to mám v plánu, které zaberou minimum času nebo je můžete sloučit s běžnými denními úkony a přesto obohatí váš duchovní život a posunou vaši mysl a duši ke klidu a harmonii.

 

Každodenní duchovno

Každý z nás má několik vrstev osobnosti, „těl“, chcete-li. Aby byl člověk jako bytost šťastný, musí být všechny složky jeho osobnosti uspokojeny.
Nejhrubější je fyzické tělo, které potřebuje dostatek jídla a odpočinku. Následuje tělo emoční, které nakrmíme partnerským vztahem, rodinnými vazbami a přátelstvím. Tělo mentální potřebuje uspokojit vědomostmi, poznáváním a kulturou. A konečně tělo duchovní, na nějž často v dnešní době lidé zapomínají. Pro něj jsou důležité univerzální principy Lásky, zklidnění pomocí meditace a které můžeme rozvíjet komunikací s jemnohmotnými bytostmi, prací s energiemi, vizualizací a podobně.
Zpracovala jsem téma každodenní „spiritualiy všedního dne“ do online programu. Přihlásit se do něj můžete kliknutím na banner níže.
spiritualita všedního dne3

Diskuze

Napsat komentář

  1. Ano, život v jednom zamotaném kole mnohdy způsobí, že život obcházíme a nežijeme, i když žijeme. Budu žít až jindy, teď není čas a podobně. A když si čas udělám, tak zas někdo jiný v životním kole řekne, že vlastně nemá čas žít a tak ta kola se točí samostatně a společně by se točila líp. Lidé někdy nemají čas ani na myšlenky, na hezké slovo, letmý dotek, nebo drobnou pozornost.
    Co přinese něco hlubšího, tu otázku si klaďme k srdci. Lidé se pořád hledají a vědí o sobě a nenacházejí se, ačkoliv jsou si blízcí…https://www.youtube.com/watch?v=rGCtEPnYzM8

  2. Výborný nápad. Duchovno by mělo být součástí běžného života, tedy pokud netoužíme po kariéře poustevníka daleko od lidí.

  3. I já mám pocit, že poslední dobou nějak lajdám, tohle mi káplo neuvěřitelně do noty :)

  4. Já vždycky říkávám, nejlepší je provádět duchovní cvičení takzvaně "za pochodu". Takzvaně automatizované cvičení.

  5. I já už se těším, protože jsem se přistihla, že poslední dobou mám i na jednoduché meditace atd. jen málo času a síly.

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner