Léto, moře, přátelství

Image
Nevím, jaké citoslovce je pro pořádné, takové to slastné protažení zad a úsměv od ucha k uchu. Ale vy si nějaké určitě dokážete v duchu představit. Protože právě to je zvuk, který nyní vydávám. Vrátila jsem se předevčírem po týdnu z Anglie, kde již dva roky bydlí má nejlepší přítelkyně Lizzie a vím, že mě těch pár dní po boku jí a naší společné, taktéž nejlepší přítelkyně Sovičky, mě bude dobíjet ještě dlouho. Moje červencové cestování znamenalo, že jsem doma a tím pádem i u práce, strávila vskutku jen pár dní. Nejpre dvoutýdenní tábor a nyní týdenní cestování po krásách Spojeného království si vybraly daň v podobě únavy a zanedbaných restů, ale musím říct, že stály za to. Však taky zářím jak sluníčko a lítám jako fretka a všechny povinnosti se náhle zdají méně strašlivé.
Jen musím přiznat, že opět (překvapivě :D) vůbec nic nestíhám. Léto je pro mě vždy období setkávání s přáteli, cestování, nových zážitků a omezit se v tyto nádherné horké dny jen na sezení u počítače a dělání SEO optimalizací, psaní článků a vyřizování mailů, na to prostě moje rozjívená duše nyní nemá.

 

 

Nebojte se ale, objednávky stíhám všechny dodávat v termínu – docela dost jste si oblíbily nově nabízenou Tarotovou mapu růstu, z čehož mám velkou radost, ale zase mi přibylo vysedávání u klávesnice:) To kompenzuji tím, že namísto psaní článků se jdu raději projít s drahým a pejskem, navštívím rodinu nebo jdu ven s přáteli. Léto prostě patří lidem. Navíc už se blíží datum mé svatby a já se konečně začínám chovat jako nevěsta – zařizuju, kupuju, plánuju. A dny jsou tak krátké…

 

 

Talže můj milý Posle světla, zase budeš na jedné z posledních kolejí v mém natřískaném životním nádraží, snad se na mě nezlobíš. A vy čtenáři také ne. Vždyť léto je tak opojné, magické a krásné. Vaše Lúmenn

 

Diskuze

Napsat komentář

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner