Likvidace démonů láskou a světlem

Image
Tímto dílem se dostáváme k závěru našeho seriálu o psychické obraně a taky se v něm dočkáte nejtvrdšího kalibru, který se dá na psychické útočníky použít. A tím je kupodivu láska. O té jsme si povídali už v minulé části (viz), ale dnes se na ni zaměříme ještě podrobněji a hlavně ji namíříme proti démonům, kteří nás sice v běžném životě (narozdíl od protivných lidí a energetických upírů) tak často nepotkají, ale pokud ano, mohou nám silně zavařit.
Tento článek by se také hodil do rubriky Démoni a boj proti nim, ale zůstaňme u pokračování seriálu tak, jak jsme zvyklí a do této rubriky alespoň můžete nahlédnout, pokud se o démonech chcete něco dozvědět.
Pokud zjistíte, že něco není v pořádku a pocítíte na sobě příznaky psychického útoku, rozhlédněte se kolem sebe vnitřním zrakem a pokuste se odhalit, kdo to na vás asi útočí. Že je to démon ale většinou poznáte, nevím jak to vysvělit, ale je tomu tak. Většinou ho vidíte/vnímáte jako temný stín někde v rohu místnosti a on se vám bude snažit do hlavy vnutit různé děsivé představy, aby z vás získal co nejvíce strachu. Nenechte se a dále si jej představujte jen jako temný stín. A započněte s bojem – i když to není úplně tak boj v pravém slova smyslu, protože se nesnažíte ublížit, naopak, vysíláte lásku.
Spojte svou mysl s Univerzem a požádejte o energii (jak na to viz tady), kterou si představte jako zlatavý proud energie, proud světla a lásky. Zaměřte svoji pozornost na démona a začněte k němu mluvit: „Miluji tě, jsi nádherná bytost světla, mám tě rád, jsi krásná, čistá bytost bez zlých úmyslů, miluji tě…“ a tak dále. Při tom jej obalujte do proudu energie, který čerpáte z Vesmíru. Obalujte ho jím jako pavučinou a stále nepřestávejte démonovi vyznávat lásku, chválit ho, mluvit o něm jako o světlé bytosti.
Démon je velmi destruktivní bytost a jako taková je naladěna na úplně jiné vibrace. Tím, že do něj pumpujete lásku ho znejistíte, ba co víc, je z toho vyděšený, bolí ho to a zároveň je to vlastně věc, po které celou svou existenci nejvíce touží, aby jej někdo miloval. I v té nejdestruktivnější bytosti je kousíček Boha, kousíček Stvořitele, který máme v sobě my všichni. A ten kousíček se musí očistit od všeho zla kolem – a právě to dokáže světlo a láska. Démon se tomu ale samozřejmě brání, zlo a temnota jsou jeho podstatou a těžko se jí vzdává. Bude se svíjet, kroutit, posílat vám do mysli děsivé obrazy, možná (pokud je hodně silný) vám bude brát slova od úst a měnit je v nenávistná, bude vám nutit svoji zlou vůli. Ale nesmíte podlehnout a stále musíte trvat na svém, mluvit láskyplně a vysílat k němu světlo a lásku, do kterého ho postupně celého zabalíte jako do pavučiny.
Když je zabalený do světla, vypadá jako takový zářící kokon, tak začněte pomalu světelný „kokon“ zmenšovat a zmenšovat. Představujte si, jak světlo pohlcuje negace a zlobu, jak rozpouští démona až z něj nakonec zbude jen malinký světlý bod, který odešlete nahoru, do Vesmíru, kde už se o něj postarají andělé.

Diskuze

Napsat komentář

  1. Lúmennko moc ti děkuju. Tenhle článek mi hodně pomohl. Četla jsem i tvůj příběh- no ta moje potvora alespoň nebyla tak děsivá. Konečně můžu klidně spát. A raději vždy ještě zavolám archanděla Michaela. Ještě jednou děkuju.

  2. Potřeboval bych vrátit do podsvětí bytost co přivolalo cizí kouzlo? A ja ho svou vůlí donutil aby mě zabyl,  a tim i toho co na mě poslal oblak a pak sem zjistil že to je rodina s malim ditkem a vůbec nic o tom nevi tudíš nemají štít ani proti svému kouzlu natož proti tomu mému

  3. Ahoj, právě jsem narazila na Tvůj blog a je to velice zajímavé, moc se mi líbí jak a o čem píšeš, postupně to pročítám. Jsem bývalá typická "pubertální čarodějka" co to poslala na nějáký čas k vodě a teprve s odstupem několika let mám dojem, že mi některé věci aspoň trochu dochází. Zastávám názor, že temnota – v lidech, démonech a vlastně čemkoli vychází především z bolesti. Nejsem si jistá, zda tento popisovaný způsob není stále poněkud agresivní. Nemůže energie, kterou nedokáže zpracovat vyvolat strach, další bolest a vrhnout jej o to hlouběji? Sama používám podobnou techniku, jen s některými odchylkami.

  4. Demon je astralni bytost dokazese prevtelit do kohokoliv aniz by o tom ten clovek vedel ze dela zlo..ovladne mysl jedna basen ani nevite kolik jich tu lita po svete..jen o nich nikdo nevi nebo ti zasvěcení e poznaji jedna rada pozor na černé oči bez zorničky prvni pravidlo jinak jsou k nerozeznani od klasickeho človeka

  5. moje sestra má taky schopnosti jak vidět do budoucnosti,tak i vidí věci kteří normální lidé ne!prostě máme doma démona,jednou už ho moje sestra poslala zpátky.ale on se zase vrací,pořád slyší v našem pokoji v noci kroky a někdy i plazení….akdyž se otočí na to místo….nic!(nic nevidí ani neslyší!prosím poraďte,tůten démon neni hodný.mojí seste už jednou i ublížil.když ho slyšela poprvý,tak prej vidával divný zvuky,mezi vřeštěním a řvaním!po ňáký době si uvědomila že to nebilo jenom vřeštění,ale že to řvalo ''one''(jedna)!a jeď si myslíme že to zase přijde,akorát silnější!

  6. [5]: jasně, sežehl by nás na popel a ten pak odnesl za sedm bran pekla odkud by nás vysvobodila Xena:)) "Vyřešila" jsem už hodně démonů, takže vím, co funguje a co ne;) Narozdíl od tebe nežiju ve smyšleném světě, ale v tom skutečném

  7. [4]: Já bych si tím nebyl zas tak jistý…"seženu" vám démona kterého láskou a světlem rozhodně nezměníte…ten by vás sežehl na popel na počkání (než byste začali s tím láskyplným působením)…neznáte démonické bytosti… ha ha ha… :)  ale jinak pěknej článek…no…

  8. [2]: jak popisuju v článku, světlem a láskou přetvoříš destruktivní energie které démona tvoří a zůstane jen to konstruktivní jádro, které je v každé bytosti. Tohle jádro pak andělé pomohou dostat zpět "do zdroje", kde se integruje s Jednotou. Je to jediný způsob jak opravdu a nenávratně zničit démona, jakýkoli jiný způsob jej zastaví jen dočasně, včetně toho ůsetnutí" jak popisuješ, démon není člověk, je to energie a jako taková může měnit tvar a podobu, když ji připravíš o hlavu, energie se brzy zase spojí a vše začne nanovo

  9. [2]: Tahle metoda kterou popisuješ je poněkud destruktivní. A protože přijímáš to, co vysíláš, tak se ti tahle "obrana" pak časem vrátí! Bacha na to!

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner