Magie Luny: Rozhovor s Lúmenn v Aha! pro ženy

rozhovor s Lúmenn

Kdysi dávno předávno nějaký redaktor časopisu o záhadách Enigma vyhrabal můj článek o zrcadlech a postavil na něm dosti za vlasy přitažený vlastní výtvor, aniž by se mnou cokoli konzultoval – inu alespoň mě však uvedl jako zdroj. Dnes jsem se do časopisu dostala znovu. A tentokrát tedy z vlastní vůle, kdy mě oslovila redaktorka s žádostí o rozhovor. Téma byla Magie Luny, která upřímně není nějakou mou specializací, ale přeci jen, něco o ní taky vím.

Lúmennka v časopise

Slovo dalo slovo a dneska v Aha! pro ženy vyšel rozhovor se mnou. Co si budeme povídat, je to notně bulvární periodikum, ale pořád věřím, že je lepší, když si tam ženy přečtou povídání se mnou, než nějaké šílenosti od pseudoesoteriků z Ezo.tv a podobných legrácek :) A kdo ví, třeba to nakonec povede k nějaké zajímavé spolupráci :)

Samozřejmě se ale muselo aspoň něco pokazit, takže mi nebyl dán rozhovor k autorizaci až v jeho finální podobě, takže všude včetně tituální strany je mé občanské jméno, které vůbec nepoužívám a nebýt hloupých českých zákonů, už bych ho ani v té občance neměla. Nu což, snad příště :)

Celý rozhovor najdete na pultech trafik nebo níže :)

 

 

 

Diskuze

Napsat komentář

 1. Mně se hned podle toho článku a fotky zdála narušená a zlá. Teď vidím že opravdu je. Napíšu jim do toho časopisu stížnost. Nechci aby moje manželka četla rozhovory s usvědčenými blázny. Teď tvrdí že to byla minulost přitom o sobě prohlašuje že je víla, to mi normální rozhodně nepřipadá. Očividná lhářka a ještě k tomu blázen.

 2. No tak to je gól. Tady ta baba sebevědomě hlásá jak je duchovní víla, předstírá osvícenou a přitom prodává podvodné semináře o symbolice které jak se ukázalo vůbec nerozumí a pak se ještě ukáže, že je vlastně psychicky nemocná. První to zapře, pak se k tomu přizná a pak uráží lidi co na to poukážou. Tady to o sobě sama přímo napsala, tu diagnozu má a nemocná je. To už jí nikdo neodpáře. Jakto že někdo takhle narušenej káže lidem o duchovnu a esoterice. V téhle republice je fakt chaos. A ještě s tím leze do časopisu.

  +++ Já si po pokusu o sebevraždu a s diagnózou maniodepresivní schizofrenie v blázinci odkroutila skoro dva měsíce, kdy jsem do školy nevstoupila +++

 3. Post
  Author

  Martin: za to, že jsem se ve 13 letech (tedy před téměř 20 lety) pokusila o sebevraždu a byla jsem tehdy na psychiatrii se nestydím a vždy jsem to přiznávala. Je hodně lidí, kteří v tomto věku procházeli těžkou pubertou a hledali sami sebe například utíkáním v myšlenkách do fantazijních světů.
  Pokud byste si přečetl tento článek: https://blog.vilidoupatko.cz/diagnoza-blazen-aneb-stigmatizace-dusevne-nemocnych-i/ zjistil byste, že i kdybych schizofrenii diagnostikovanou měla, mohla bych stále žít plnohodnotný život, tak jako desetitisíce lidí, kteří touto duševní nemocí trpí.
  Tím, že nazýváte lidi s psychickým onemocněním blázni, je odporným způsobem dehonestujete a dokazujete, že o této problematice nic nevíte. Dovzdělejte se, prosím, a nedělejte ze sebe svým chováním hlupáka.

 4. Tady je důkaz že schizofrenii doopravdy má

  http://lumenn.cz/lumenncin-verejny-denicek/lumennciny-stredoskolske-utrapy-i-aneb-facka-bludiste-a-blazinec/

  Začala jsem se řezat do předloktí a skrývala jsem to, jak jsem mohla. Začala jsem psát povídky a později i můj „román“ Paní prstenů a kamarádila jsem se s ještě méně oblíbenou holčinou, než jsem byla já, která nakonec shodou okolností skončila na stejném psychiatrickém oddělení jako já, jen o pár týdnů později a s diagnózou anorexie.
  Já si po pokusu o sebevraždu a s diagnózou maniodepresivní schizofrenie v blázinci odkroutila skoro dva měsíce, kdy jsem do školy nevstoupila a po návratu na konci druháku (=devítky) už nic nebylo, jako předtím.
  Jakkoli jsem do té doby jakž takž zvládla nebýt ta nejtrapnější holka na škole, po návštěvě lůžkového oddělení psychiatrické kliniky
  pro děti a mláděž (rozuměj – dětský cvokhaus) už to jaksi nebylo možné.

 5. To je u Petry Vavrouchové úplně běžné, nechápu čemu se divíte. Lhaní je typické chování bláznů. Teď o sobě rači prohlašuje že je víla, schizofrenie se jí najednou nehodí do krámu.

 6. Proč lžete???? Na vlastním webu máte několik článků jak jste strávila 2 měsíce v blázinci. Pokusila jste se zabít abyste se dostala do země z pána prstenů. Jste šílená zcela nedůvěryhodná osoba. Vladimír není zrovna slušný ale píše pravdu. Maniodepresivní schizofrenie je těžká porucha a tu máte skutečně diagnostikovanou. Divím se že redakci časopisu nevadilo dělat rozhovor s diagnostikovaným bláznem.

 7. Post
  Author
 8. je úplně jedno, co máš napsané v občance, to nejdůležitější je momentální stav tvých čaker, tedy duchovního těla. před tímto se nedá utéci. „luna“ síla je tvůj levý sympatický nervový systém a sídlí tu i náš duch-atman. jenže ten je přístupný jedině ze parasympatického nervového systému, který v duchovní rovině znamená síla šušumny. v šušumně kanálku-cestě je další kanálek brahma nádí, kterým může být náš atman-duch přeměněn v brahman-svatou duši. není náhoda, že vychýlení se od středního kanálu k luně vede člověka naopak k lunetic-k bláznovství…

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner