Mandaly z poslední doby

mandaly

Poslední dobou jsem si oblíbila malování fixami – pro mě docela nezvyk. A protože fixy se zrovna nehodí na vybarvování velkých ploch, zaměřila jsem se na mandaly složené z prťavých kousíčků. Však víte, takové ty antistresové omalovánky pro dospělé, které vás svými ťitěrnými detaily zaručeně vystresují :D Ale ne, to bych jim křivdila. Pravdou je, že se u tvoření těchto mandalek úžasně uvolním a přesunu svou rozlítanou mysl úplně jinam. Poslouchám muziku nebo audioknihy a na chvíli se ponořím do klidu, kdy existují jen mandaly a já. Dvě poslední mandaly jsou moje „masterpiecy“ a obě šablony jsou volné i pro komerční použití, takže je najdete i v mém obchůdku. Tak se pro ně stavte:)

 

Mandala klidné mysli

Tuhle mandalu jsem tvořila hodně dlouho a stihla u ní naposlouchat asi čtyři hodiny audioknih, než byla konečně hotová:) Ale výsledek vážně stojí za to! Má skutečně uklidňující účinky, však posuďte sami.

 

mandaly

Modrá, růžová a fialková. Uklidnění, harmonizace a duchovní vedení. To všechno v krásném tvaru. A taky k dispozici pro vás v krásném rámečku na pověšení v obchůdku Angelum Lucis na Běhounské 22 v Brně. A nebo si ji můžete stáhnout a koukat na ni na monitoru, že jo :D

 

mandaly

A tady ještě v procesu tvorby (v trošku horší kvalitě fotky, inu byl pozdní večer :))

 

Mandala Země

Tahle kráska zabrala ještě mnohem víc, než čtyři hodiny. Odhadem tak šest, sedm. Ale výsledek stojí za to. A ten čas strávený tvorbou taktéž. Pokoušela jsem se jí přivolat jaro – a zatím přišel mráz. Skoro sibiřský. Snad po něm ale jaro už konečně přijde.

 

mandaly

Barvy Země, kvetoucí a rozpínající se. A snad přinesou i to vytoužené jaro. Alespoň do srdce.

 

mandaly

A tady ještě v detailu. I pro tuhle si můžete zarámovanou a s láskou nachystanou přijít:)

 

A jak vy trávíte dlouhé ziní večery? Mandalkujete? Tvoříte? Vybarvujete? Tak si třeba přijďte mandalkovat se mnou – příští týden. Kde jinde než v obchůdku a vílím doupátku na Běhounské 22 (pasáž Typos) v Brně a to konkrétně v pondělí 5.března od 15 do 19 hodin. Více informací na fejsbůku. Budu se těšit:) S láskou a tvořivým požehnáním Lúmennka

 

Diskuze

Napsat komentář

  1. Post
    Author

    Sim: Ahoj, používám Lyra Art Pen, mám balení 20 barviček asi za 500Kč. Jsou sice dražší, ale naprosto úžasně se s nimi kreslí :)

  2. Ty mandaly by se daly i nějak nalepit na dřevo a to vyřezat do tvaru. Třeba na pověšení, ale i na postavení hrnce na to. Nebo jako vzor, který se dá převést do formátu *.dxf a ten vypálit do plechu na laseru. Vytisknout na 3D tiskárně do plastu, vylisovat na vstřikovacím lise. Vyrobit z měkkého gumového materiálu ubrus, jak se dělají, nebo šlapák. Ty vzory, každý originál prosím archivovat, aspoň vyfotit s vysokým rozlišením aspoň HD, dá se pak převést na vektorovou grafiku. Vzor na koberec, závěs, ubrus.

    Ono se to nezdá, ale ta mladá paní má plnej šuplík know how. Jednou jsem takhle šel kolem krámku s čajovnou a zrovna tam kreslili motýlky. Prý, „pojďte taky malovat“, tak jsme šli s kámošem. A najednou jsem zjistil, že kreslím už třetího motýlka a že si dávám druhý čaj s plovoucí květinkou. Bylo to fajn.

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner