Technika "mám tě rád"

Image
Pokud k nám někdo vysílá negace, je bezpočet způsobů, jak se jim bránit. Ale jeden z nejúčinějších a při tom nejsnadnějších je velmi prostý – je to láska.
Zdá se to jako nesmysl, vysílat lásku k někomu, kdo nám ubližuje, ale jakmile pochopíte princip fungování vesmíru, princip zrcadlení, bude vám to jasné. Pokud na vás někdo vysílá negace a vy odpovíte stejně, tedy vysláním dalších negací k útočníkovi, zlo se násobí a zesiluje, takže k vám se vrátí destrukce více, vy ji vyšlete zpět a zase dostanete větší ťafku atd. atd. Násilí plodí jen násilí, říká se, a je to naprostá pravda. Proto musíte tento princip otočit a využít ve svůj prospěch. Místo destrukce vyšlete lásku a ta se vám zákonitě musí vracet, sice jen postupně a pomalu, ale dříve nebo později se vám nakonec vrátí. A znásobená.

Jasně, že po vás nechci, aby když na vás někdo začne řvát nebo když vás napadne démon, jste ho zahrnuli objetími, pusinkami a všeobjímající láskou. To snad ani nejde. Ale ať už na vás útočí kdokoli, člověk či astrální bytost, nesmíte se jeho destrukcemi nechat nakazit. Vysílání destrukcí se každému vymstí a to i když je vysílá na svouji obranu.
Nepřítele přesltíte a porazíte jen tak, že ho budete mít rádi. Ze začátku jenom trošku, ale i ta troška postačí. V duchu si představte paprsek zlaté barvy, jak vede od vašeho srdce k tomu, kdo vás napadl. Požádejte konstruktivní síly Vesmíru o energii lásky a paprsek na ni napojte – a začněte dávkovat lásku. Nejde z vás, to často ani nejde, protože můžete být plní strachu nebo zloby, ale jde přímo z Vesmíru, takříkajíc od Zdroje a tudíž je čirá a nezředěná a plně funkční.
Nepřestávejte žádat Vesmír o konstruktivní energii lásky a sami se na útočníka zaměřte. Copak není vlastně ubohý a nešťastný, když musí na někoho takhle útočit? Cožpak vám ho není líto, jak se mu jednou vrátí všechny ty destrukce, které vyslal směrem k vám? Vždyť je to vlastně chudák, tak proč ho nezahrnout láskou, aby netrpěl tolik?
Není to hned snazší, milovat ty, kteří k nám chovají zášť a snaží se na nás zaútočit a obrat nás o energii? Ale to není to nejlepší! Když začnete čerpat z Vesmíru lásku a vysílat ji, jednoznačně vy zase musíte dostat lásku zpět, to je zákon zrcadlení. A pokud dostáváte a někdo vám bere, pak se to vykompenzuje a vám žádná energie nemizí! Jste plní lásky, máte jí dost pro všechny, včetně útočníka, včetně sebe, včetně všech lidí, láska je neomezená, koupete se v ní, záříte a nějaký cucák, co si na vás chladí mindráky a nebo démon, co se vámi chce nakrmit…kdo to je? Jen jedna z mnoha bytostí, kterou zahrnujete svojí láskou. Není to krásné?:)
Příště budeme v tomto tématu pokračovat a povíme si, jak láskou a světlem likvidovat temné bytosti.

Diskuze

Napsat komentář

  1. [6]:Je také možné, že se bojí usmíření z "hrdosti". Je prostě paličatý podvědomě se touží usmířit ale z druhé strany dělá, že s vámi (tebou pokud nevadí tykání) nechce nic mít protože nechce ukázat že by snad něco odpustil. Ovšem danou osobu neznám, tudíž je to jen domněka. Co se týká reakce, doporučuji " mám tě rád " techniku a zamyslet se proč to dělá nebo zkusit dokonce domluvu (bohužel o tu musí stát obě strany) … A pak ta horší domněnka (ale osobu nezná a proto se bojím odsuzovat ji) teoreticky je možné že vám osoba pomohle jen z důvodu, že chtěla protislužbu (ale je to jen teorie)

  2. Ahoj myslím, že motáte psychologii s energetickým konceptem magie. Je pravda, že pokud vám někdo bude škodit a vy si toho nebudete všímat tak vás to tolik nezasáhne nebo úplně mine ale drobné hašteření nelze srovnat s energetickým útokem či útokem démona. Jednoduše sebeobrana funguje tak, že odrazí útok proti útočníkovy není to další magický útok (svým způsobem). Další věc i magické útoky jsou občas potřeba (viz okultní válka Dr. Kefer VS Hitler). Obecně vzato jsem spíše názoru tohoto. Jakmile někoho máme rádi tak s emu otevíráme. A když se otevřeme démonovi tak je to průser. ThLic Pavel Havlát by z toho nadšený moc nebyl je to nedenz důvodů proč nemá rád ezoteriku jelikož i tímto se lze otevřít tomu čemu nechceme.

  3. Mám dotaz.Můj ,,nepřítel"mi už párkrát pomohl.I přesto proti mně vědomě vysílá negativní energii.Jak si to mám vyložit??

  4. pravda. A já, proč je ten náš učitel, kterého já považuju za psychického upíra, snesitelnější, když na něj nepohlížím se vztekem a strachem zároveň.

  5. Z vlastní zkušenosti vím, že se ta vysílaná destrukce o pravdu vrátí…a nedivila bych se, kdy by si člověk takhle způsobil zdravotní problémy..

Kdo jsem

Image

Jsem blogerka, čarodějka a taky nenapravitelný snílek.

Již od roku 2009 pro vás píšu esotericky zaměřený web plný informací o duchovním růstu, zdravém životě, magii a esoterice Angelum Lucis - Posel světla.

Snažím se rozdávat světlo a lásku a jsem tady vždy, když potřebujete pomoci.

NAVŠTIVTE MŮJ E-SHOP

banner